مشاورین مسکن افق

مشاورین املاک تهران
با ما تماس بگیرید : 44706010

تاریخ: 03 تیر 1398

اطلاعات جامع پهنه A،B،C شهرک مسکونی چیتگر

پهنه  A پروژه چیتگر


پهنه ای خوش ساخت و در موقعیت مکانی آرام و ساکت می باشد. سرمایه گذاری در این پهنه بر مبنای پیش فروش و واگذاری حق امتیاز عضویت صورت میگیرید و تعاونی های ارتش در پهنه Aفعالیت دارند.


تعدادی از بلوک های پهنه A  تحویل متقاضیان گردیده است و تحویل مابقی واحد های این پهنه در سال های 95-96 خواهد بود. متراژ واحدها از 70 تا 150 متر هستند. بلوک ها در این پهنه با نام های پامچال و ارکیده مشخص شده است. تحویل به موقع تعدادی از بلوکها در پهنه A  نشان دهنده حسن انجام کار تعاونی های ارتش درپروژه  چیتگر می باشد که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ زمان تحویل ، کارنامه خوبی از خود بجای گذاشته اند.


 


پهنه  B پروژه چیتگر


یکی از بهترین  برج های منطقه 22 در پهنه B  پروژه چیتگر قرار دارد که به برج های پروانه ای شکل معروف است. سرمایه گذاری در پهنه B پروژه چیتگر به صورت خرید و فروش سهام هایی با متراژ  33 متر و 63  متر با قیمت هایی مشخص و تحویل سالهای 95 ، 96 و 97 انجام میگیرد. اولویت تحویل پهنه  B پروژه چیتگر بر اساس زمان ثبت نام در این پروژه میباشد، به این معنی که سهام تحویل 96 یعنی اولویت سهام سال 96 می باشد و در آن تاریخ انتخاب واحد انجام می گیرد و تحویل قطعی واحد در سال 97 انجام می شود. همچنین برای اطلاعات بیشتر از شرایط و قیمت ها میتوانید با ما تماس بگیرید. 


  


پهنه  C شهرک چیتگر (نارنجستان)


شامل تعاونی های مسکن به شرح زیر می باشد:


۱- تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش 


دارای دو بلوک (C ) و ( H ) است. بلوک ( C ) در مرحله ی فوندانسیون که فاز دوم نامیده می شود.
بلوک ( H ) در مرحله ی اسکلت که فاز اول نامیده می شود ، حدوداً 66 طبقه اسکلت آن نصب شده است. مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن 26 الی ۴۶ میلیون تومان و متراژ آن 80 الی 150 متر می باشد و حدود 1800 متر مربع فضای تجاری دارد .
قیمت ساخت پروژه فعلاً متری 8500 هزار تومان در دفترچه ی قرارداد ذکر شده است که با مصوبه مجمع عمومی تعاونی با سازنده مشارکت نموده و قرار بر این شد که واریزی هر عضو به 31 میلیون تومان برسد و به هر عضو با یک دفترچه به جای یک واحد، 50 الی 60 متر مسکونی و قدرالسهمی از تجاری تعلق بگیرد و اعضا با این حساب از پرداخت هر گونه اقساط معاف شدند که بهترین شکل سرمایه گذاری و خرید واحد در این پروژه این است که شما با خرید 2 دفترچه 100 الی 120 متر مسکونی پیش خرید نمایید.


۲- تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش :


در دو بلوک بنام های ( H2 ) و ( B6 ) که به بلوک خلبانان معروف است و در مرحله نهایی اسکلت می باشد. بلوک (H2) حدودا تا طبقه 20 اسکلت نصب شده است و دارای متراژ مشخص (75 – 105 – 110 و 125 ) می باشد. قرارداد ساخت هر متر مربع با مشاعات یک میلیون و دویست هزار تومان و اقساط آن هر 3 ماه یکبار بین 6 تا 9 میلیون بسته به متراژ متفاوت است. مبلغ واریزی پروژه بین 90 الی 145 میلیون تومان است .


۳- تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) :


برج های چهارگانه نیروی زمینی با فاصله ای کوتاه نسبت به هم در حال اجرا می باشند که برج چهارم هنوز شروع نشده ولی اسکلت دو برج رو به اتمام است.این پروژه در مرحله اتمام اسکلت و اجرای سفت کاری می باشد.
قیمت ساخت آن هر متر مربع یک و نیم میلیون تومان است.
مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن 80 الی 126 میلیون تومان و متراژ آن 93 الی 135 مترمی باشد. اقساط پروژه هر 33 ماه یکبار بسته به متراژ از 4 میلیون تا 8 میلیون می باشد.


۴ – تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) :


یک برج 42 طبقه بسیار شکیل بوده و در مرحله نصب 10 طبقه اسکلت می بشد. مبلغ واریزی تاکنون از 80 میلیون تومان تا 114 میلیون تومان (بستگی به متراژ دارد) متفاوت می باشد و حق امتیاز با توجه به شرایط پیشرفت پروژه و رونق بازار مشخص میگردد. متراژ واحد ها 80 و 105 و 120 و 130 و 150 متری است که طی چند ماه اخیر وام پروژه نیز مصوب شده و به اعضا تعلق می گیرد که اعضایی که مایل به استفاده از مزایای وام هستند بجای پرداخت اقساط هر ۶ ماه یکبار، تا زمان تحویل واحد سالی 15 تا 25 میلیون سود مشارکت پرداخت می کنند و پس از تحویل واحد مبلغ وام را با سود 15 درصد طی 12 سال بازپرداخت می نمایند.


 


پهنه C پروژه چیتگر


این پهنه در منطقه 22 در اختیار تعاونی های ارتش از قبیل نیروی هوایی، نیروی زمینی، نیروی دریایی، پدافند می باشند.


در حال حاضر پهنه C پروژه چیتگر در مرحله اسکلت می باشد و دارای موقعیت بسیار عالی همجوار با دریاچه چیتگر و دسترسی به اتوبانهای همت و کرج و اتوبان حکیم می باشد.


پیش فروش آپارتمانهای پهنه C پروژه چیتگر موقعیتی ویژه جهت سرمایه گذاری و خانه دار شدن اقساطی برای مشتریان عزیز را فراهم نموده است.


پهنه C پروژه چیتگر؛ پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و خوش آب و هوا بوده که سرمایه گذاری در این پهنه تماماً بر مبنای اصول پیش فروش و  واگذاری حق امتیاز عضویت صورت میپذیرد و تعاونی های مختلف ارتش در این پهنه فعالیت میکنند، تحویل کامل واحد های پهنه C پروژه چیتگردر سال های 97 و 98 می باشد.


سرمایه گذاری در پهنه C پروژه چیتگربه صورت خرید امتیاز واحد مسکونی می باشد.


قیمت امتیازها به روز می باشد و بر اساس پیشرفت کار در پروژه و نوع قرارداد با تعاونی مشخص می گردد.

جستجوی ملکنگران یافتن ملک مورد نظر خود نباشید

ما با استفاده از فایل هزاران مورد مسکن فروش و اجاره، فایل مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن خواهیم یافت.

چگونه فایل مورد نظر را پیدا کنیم

جهت یافتن فایل مسکن مورد نظر خود، با استفاده از فرم جستجو موجود در صفحات سایت اقدام به جستجوی فایل مسکن مورد علاقه خود نمائید.

آیا برای اتخاذ تصمیم بهتر نیاز به مشاوره یک حرفه ای دارید؟

مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه املاک می باشند

با ما تماس بگیرید!