مشاورین مسکن افق

مشاورین املاک تهران
با ما تماس بگیرید : 44706010

تاریخ: 1399-04-11

بیشترین استقبال از خانه‌های چند متری است؟

۶۰ درصد از معاملات مسکن تهران میلیاردی است.

در خرداد ماه امسال حدود ۶۰ درصد معاملات مسکن تهران مربوط به خرید و فروش خانه‌های میلیاردی بوده، به طوری که خانه‌های بیشتر از پنج میلیارد تومانی به تنهایی ۶٫۳ درصد از کل معاملات را به خود اختصاص داده‌ است.

قیمت مسکن تهران در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ با رشد ۱۱٫۶ درصدی طی یک ماه به ۱۸٫۹ میلیون تومان رسیده است. گزارش بانک مرکزی نشان می‌دهد تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به ۱۰ هزار و ۷۷۸ فقره رسیده که نسبت به ماه قبل ۴٫۷ درصد کاهش داشته است. اما بیشترین معاملات در تهران مربوط به خانه‌های چند متری و چند میلیونی بوده است؟

آمار معاملات مسکن نشان می‌دهد بیشترین سهم خرید و فروش مسکن در خرداد ماه امسال مربوط به خانه‌های ۶۰۰ تا ۸۵۰ میلیون تومانی بوده است. در خرداد ماه امسال خانه‌های ۶۰۰ تا ۸۵۰ میلیون تومانی با سهم ۱۴٫۴  درصدی، بیشترین میزان معاملات را به خود اختصاص داده‌اند. خانه‌های ۳۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومانی نیز در رتبه بعدی قرار دارد.

 همچنین گزارش معاملات مسکن تهران نشان می‌دهد در خرداد ماه امسال حدود ۶۰ درصد معاملات مربوط به خرید و فروش خانه‌های میلیاردی بوده، به طوری که خانه‌های بیشتر از پنج میلیارد تومانی به تنهایی ۶٫۳ درصد از کل معاملات مسکن تهران را به خود اختصاص داده‌ است. بررسی معاملات مسکن در خرداد ماه امسال نشان می‌دهد بیشترین خرید خانه مربوط به خانه‌های  ۵۰ تا ۷۰ متری بوده که حدود ۳۰ درصد از کل معاملات را به خود اختصاص داده است.

جستجوی ملکنگران یافتن ملک مورد نظر خود نباشید

ما با استفاده از فایل هزاران مورد مسکن فروش و اجاره، فایل مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن خواهیم یافت.

چگونه فایل مورد نظر را پیدا کنیم

جهت یافتن فایل مسکن مورد نظر خود، با استفاده از فرم جستجو موجود در صفحات سایت اقدام به جستجوی فایل مسکن مورد علاقه خود نمائید.

آیا برای اتخاذ تصمیم بهتر نیاز به مشاوره یک حرفه ای دارید؟

مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه املاک می باشند

با ما تماس بگیرید!