مشاورین مسکن افق

مشاورین املاک تهران
با ما تماس بگیرید : 44706010

تاریخ: 1401-08-13

26 درصد رشد قیمت مسکن در این منطقه

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی بانک مرکزی در مهر امسال، متوسط قیمت هر متر خانه در تهران به ۴۳ میلیون و ۷۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده که بیشترین قیمت هر متر خانه ۸۸ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان در منطقه یک و کمترین آن با ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در منطقه ۱۸ بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، افزایش قیمت مسکن در مهرماه امسال در ۸ منطقه تهران بیش از رشد میانگین ماهانه قیمت مسکن است که منطقه ۱۹ بیشترین رشد قیمت مسکن را داشته است.

این منطقه رکورد رشد افزایش قیمت مسکن را زد 

 با وجود کاهش معاملات مسکن در مهرماه قیمت مسکن همچنان با افزایش اندکی رو به رو است. مناطق ۱۹، ۱۵، ۱۳، ۱۱، ۸، ۲۱، ۶ و ۱۴ بیش از میانگین رشد قیمت مسکن در تهران رشد کرده اند. همچنین چهار منطقه ۴، یک، ۱۶ و ۵ نیز در کانال رشد قیمت متوسط مسکن رشد قیمت داشته اند.

۱۰ منطقه نیز کم تر از رشد میانگین ماهانه افزایش قیمت داشته و حتی کاهش قیمت را هم تجربه کرده اند.

  مناطق ۹ ،۱۰ ،۲۲ ،۳ ،۱۷ ،۲۰ ،۱۲ ،۲ ،۷ و ۱۸ کم تر از رشد اعلام شده در مهرماه افزایش قیمت را تجربه یا نسبت به شهریور کاهش قیمت هم داشته اند. منطقه ۱۹ با رشد ۲۶.۵۱ درصدی بیشترین رشد قیمت را در مهرماه داشته است. منطقه ۱۸ هم با ریزش قیمت ۳.۱۸ درصد هم رکوردار عقب نشینی قیمت بود‌.

جستجوی ملکنگران یافتن ملک مورد نظر خود نباشید

ما با استفاده از فایل هزاران مورد مسکن فروش و اجاره، فایل مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن خواهیم یافت.

چگونه فایل مورد نظر را پیدا کنیم

جهت یافتن فایل مسکن مورد نظر خود، با استفاده از فرم جستجو موجود در صفحات سایت اقدام به جستجوی فایل مسکن مورد علاقه خود نمائید.

آیا برای اتخاذ تصمیم بهتر نیاز به مشاوره یک حرفه ای دارید؟

مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه املاک می باشند

با ما تماس بگیرید!