مشاورین مسکن افق

مشاورین املاک تهران
با ما تماس بگیرید : 44706010

تاریخ: 1402-08-23

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی :

اختصاص ۳۵۰۰ میلیارد تومانی صندوق ملی مسکن برای طرح های مسکنی دولت

اقتصادنیوز: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تشریح بخشی از تسهیل‌گری‌ها برای تسریع در اجرای نهضت ملی مسکن از هزینه ۳ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان صندوق ملی مسکن برای خدمات زیربنایی طرح های مسکنی دولت خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، هادی عباسی اصل، تسهیل‌گری در تامین خدمات زیربنایی و روبنایی را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های معاونت مسکن و ساختمان عنوان کرد و افزود: بر اساس بند ص تبصره ۱۱ ماده واحده قانون بودجه امسال برای تامین بخشی از منابع مالی موردنیاز خدمات روبنایی و زیربنایی طرح نهضت ملی مسکن، امکان تهاتر اراضی دولتی با بنیاد مسکن، شهرداری‌ها، استانداری‌ها، قرارگاه خاتم‌الانبیا، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد مستضفعان بر اساس قیمت کارشناسی ایجاد شده و در حال انجام است.

وی پرداخت سهم صندوق ملی مسکن برای تامین خدمات زیربنایی را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: به منظور اجرای مصوبات ششمین جلسه شورای عالی مسکن، هم‌اکنون حدود ۳ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان از محل منابع صندوق ملی مسکن برای تامین خدمات زیربنایی هزینه شده و مقرر است تا وزارت نیرو و استانداری‌ها، هریک به همین میزان نسبت به تامین مالی زیرساخت‌ها اقدام کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی،، افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن و کاهش نرخ سود بازپرداخت تسهیلات را راهکاری برای تسریع در اجرای نهضت ملی مسکن عنوان کرد.

جستجوی ملکنگران یافتن ملک مورد نظر خود نباشید

ما با استفاده از فایل هزاران مورد مسکن فروش و اجاره، فایل مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن خواهیم یافت.

چگونه فایل مورد نظر را پیدا کنیم

جهت یافتن فایل مسکن مورد نظر خود، با استفاده از فرم جستجو موجود در صفحات سایت اقدام به جستجوی فایل مسکن مورد علاقه خود نمائید.

آیا برای اتخاذ تصمیم بهتر نیاز به مشاوره یک حرفه ای دارید؟

مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه املاک می باشند

با ما تماس بگیرید!